SteelSeries oznamuje novú sériu herných slúchadiel “The Arctis Pro”

Steelseries logo

Dnes herná spoločnosť SteelSeries oznámila úplne novú sériu herných slúchadiel “The Arctis Pro”.

Podľa tlačovej správy sa séria Arctis Pro považuje za prielom pre herné slúchadlá. Pri navrhovaní novej rady herných slúchadiel chce spoločnosť SteelSeries rásť a tlačiť očakávania spotrebiteľov, pokiaľ ide o herné slúchadlá. Podobne ako výrobcovia PC sústav neustále robia nové objavy s hernými GPU a monitormi. Celkovo sú v sérii Arctis Pro tri typy slúchadiel: Arctis Pro + GameDAC (249,99 $ ), Arctis Pro Wireless (329,99 $ ) a Arctis Pro (179,99 $ ), každý z troch typov slúchadiel ponúka 40 000 Hz vysoko kvalitné reproduktory a pohodlný dizajn.

Na rozdiel od svojho súrodenca Arctis Pro + GameDAC, Arctis Pro Wireless ponúka výmenný systém s dvojitou batériou, pričom každá batéria vydrží najmenej 10 hodín, aby hráčom poskytla 20 hodín hrania. Tí, ktorí si zakúpia Arctis Pro Wireless, môžu súčasne využívať pripojenia 2,4G a Bluetooth, čím sa stávajú všestrannými hernými slúchadlami. Takže hráči môžu hrať svoje obľúbené hry, tiež používať hovor alebo počúvať hudbu. Slúchadlá Arctis Pro Wireless to dokážu pripojením na základňovú stanicu bezdrôtového vysielača prostredníctvom pripojenia 2.4G spoločnosti SteelSeries, aby poskytovali bezstratový a ultratenký bezdrôtový zvuk s dosahom až 40 stôp.

Napokon, Arctis Pro ponúka rovnaké funkcie ako Pro Wireless pričom najvýraznejšie je bezdrôtová funkcia a RGB osvetlenie, ktoré je k dispozícii iba v type Arctis Pro.

Je tiež potrebné poznamenať, že bezdrôtový vysielač GameDAC a Arctis Pro Wireless ponúka obrazovku OLED pre rýchle nastavenie bez potreby ďalšieho softvéru. Samozrejme, ak by ste chceli podrobnejšie prispôsobenie, táto možnosť je k dispozícii prostredníctvom softvéru SteelSeries Engine pre PC.

V súčasnosti sú všetky tri slúchadlá k dispozícii na oficiálnej webovej stránke SteelSeries. Všetky tri slúchadlá sú kompatibilné s počítačmi a systémami PlayStation 4. Viac informácií o sérii Arctis Pro nájdete tu.

Zdroj: www.dualshockers.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*