Square Enix Publisher Weekend na Steame

Steam logo titulka

Na obľúbenej platforme Steam práve prebieha Square Enix Publisher Weekend, ktorý ponúka skutočne lákavé zľavy na množstvo titulov. Ak Vám nejaká zaujímavá hra v zbierke chýba, nastal ideálny čas ju doplniť.

V zľave sa nachádzajú herné tituly ako Final Fantasy, Just Cause, Tomb Raider, Deus Ex a mnoho ďalších. Zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 20% až po 90%, takže je z čoho vyberať. Vybrali sme pre Vás to najzaujímavejšie čo v tejto akcii môžete zakúpiť.

Deus Ex: Mankind Divided5,99€ (80% zľava)

Posledný diel legendárnej série Deus Ex, ktorý v hodnoteniach dopadol rôzne, ale pozornosť si jednoznačne zaslúži. Ide o akčnú pecku, v ktorej je dôraz kladený na stealth postup. Takže, kto sa rád zakráda a občas aj vystrelí, nech sa páči, tu nájdete to svoje.

Rise of the Tomb Raider – 16,49€ (67% zľava)

Taktiež posledná časť príbehu známej kočky Lary. Výborná atmosféra, hrateľnosť a audiovizuálna stránka. Kto ešte nemá, berte všetkými desiatimi.

Just Cause 3 7,49€ (75% zľava)

Posledný a jednoznačne najlepší diel Just Cause série. Kto má rád deštrukciu na každom kroku, tak toto je to pravé orechové. Množstvo zbraní, rôznych vozidiel, prítomný grapling hook a dokonca aj wingsuit. V tejto hre sa vybláznite do sýtosti a momentálna zľava je naozaj fantastická.

Life is Strange: Before the Storm 9,85€ (42% zľava)

Pokračovanie skvelej príbehovky Life is Strange. Moment, ani nie tak pokračovanie, keďže tento diel je zasadený do udalostí pred pôvodnou hrou. Vysoko hodnotený titul, ktorý Vám nádherne dokreslí celý príbeh Life is Strange.

Nier: Automata 29,99€ (50% zľava)

Nier zaujme už na prvý pohľad svojim netradičným vizuálom, ktorý je vlastný japonským režisérom. Nejde len o “hlúpu” Hack&Slash záležitosť, ale nájdeme tu aj nové herné prvky a mechanizmy, čo hre pridáva na hodnote. Ak sa rozhodnete hru kúpiť, dostanete porciu skvelého príbehu, ktorý si budete musieť zahrať aj viackrát.

Square Enix Publisher Weekend ponúka aj ďalšie zľavy, ktoré stoja za povšimnutie. V ponuke sú ako novšie, tak aj staršie tituly štúdia. Toto sú niektoré z nich:

  • Final Fantasy VII – 6,49 (50% zľava)
  • Final Fantasy XIII Lightning Returns – 7,99€ (50% zľava)
  • Tomb Radier GOTY – 4,49€ (85% zľava)
  • Life is Strange Complete Season – 4,99€ (75% zľava)
  • Just Cause 2 – 2,99€ (80% zľava)
  • Thief – 4,49€ (85% zľava)

Ako vidíte, naozaj je z čoho vyberať. Môžete si pekne podopĺňať zbierku, prípadne v zľave sú aj tituly, ktoré sú za normálnych okolností za vysokú sumu. Berte teda kým sa dá, pretože zľava končí už v pondelok.

Zdroj: www.steampowered.com

 

 

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*