728x90-brand-b1-sk-1489404215.jpg

ARIMANGAMING

To správne miesto pre hráča

PLAYSTATION VR DOSTALO NOVÚ CENOVKU

Lepšia cena má za úlohu vlákať do virtuálnej reality aj vás.

Všetci nadšenci do VR, ktorí svoje VR ešte nemajú, ale majú doma konzolu PlayStation 4 alebo jej lepšiu verziu s príponou PRO, sa môžu tešiť z lepšej ceny VR headsetu od Sony. Namiesto pôvodných  390 eur sa cena znižuje na nádherných 290 eur a tým dobré správy zďaleka nekončia.

Od uvedenia na trh bolo vydaných vyše 300 titulov, ktoré podporujú PS VR a mnohé nás ešte čakajú. Na zozname nájdete naozaj slušnú várku očakávaných titulov, tešiť sa môžete napríklad na Blood & TruthWipEout Omega Collection a Firewall Zero Hour (SIE WWS), The Persistence(Firesprite Ltd), Star Child (Playful Corp), Eden Tomorrow (Soul Pix), Rick and Morty: Virtual Rick-ality (Adult Swim Games) a Smash Hit Plunder (Triangular Pixels).

Svoje dostanú aj tí, ktorí si obľúbili program PS VR experience, kde svetlo sveta uzrie napríklad Virrat Safari: Wild Encounters (Fountain Digital) alebo CoolpaintrVR (Singular).

Nová cenovka má za úlohu rozšíriť tento headset medzi ešte viac hráčov a vďaka tomu zaistiť, že sa VR tituly pre PS VR budú aj naďalej sypať rovnakým tempom.

Zdroj:cz.ign.com

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial