Nová aktualizácia Overwatch pridáva Brigitte a oslabuje Sombru.

overwatch titulka logo

Prišiel najnovší prírastok do zoznamu hrdinov Overwatch.

Brigitte, najnovší support hrdina, je teraz k dispozícii na PC, PS4 a Xbox One ako súčasť ďalšej aktualizácie hry Overwatch. Okrem nej existujú aj ďalšie zmeny a opravy, ktoré sú uvedené v poznámkach k patchu.

Pred samotným odhalením Brigitte, herný režisér Jeff Kaplan popísal novú postavu ako niekoho, kto bol “veľmi potrebný”.  Brigitte má zbraň zblízka “Rocket Flail”, ktorá jej umožňuje udrieť viacerých nepriateľov jediným úderom. Dokáže liečiť blízkych spojencov v priebehu boja (keď udeľuje poškodenie) a odraziť vzdialených nepriateľov. Tiež nesie štít, ktorý chráni ju a spoluhráčov nachádzajúcich sa za ňou. Brigitte má aj nabíjaciu schopnosť , ktorá môže omráčiť nepriateľov a jej “Ultimate” – “Rally” – jej umožňuje rýchlejšie sa pohybovať a poskytnúť brnenie jej blízkym spojencom.

overwatch brigitte

Stručne povedané, Brigitte je v podstate zmes Reinhardta a Torbjorna (jej otec) so schopnosťou liečiť. Ona bola k dispozícii na PTR v posledných týždňoch, ale teraz sa dostane do rúk všetkým prvýkrát.

Ďalšou zásadnou zmenou v tejto aktualizácii je Sombra, ktorá bola nerfnutá (oslabená). Väčšina zmien sa týka úprav jej schopnosti Hack. Overwatch Sombra

Bezplatná aktualizácia pre Overwatch je teraz dostupná na všetkých platformách. Okrem toho, čo je načrtnuté vyššie, Blizzard primárne robí opravu chýb, hoci jedna malá vlastnosť spočíva v tom, že na obrazovke tímových informácií sa ukáže, aké majú blízky spoluhráči svoje “Ultimate”. Úplné informácie nájdete na webových stránkach spoločnosti Blizzard.

Zdroj: www.gamespot.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*