NOCTIS Z FINAL FANTASY XV PRIPRAVENÝ BOJOVAŤ V TEKKEN 7

Final Fantasy XV Noctis

Hráči Tekken 7 budú mať už čoskoro možnosť pridať si ďalšiu postavu do svojho zoznamu.

Do hry totiž mieri hlavný hrdina Final Fantasy XV od spoločnosti Square Enix, Noctis Lucis Caelum, ktorý bude dostupný vo forme DLC, a to už 20. marca.

Zatiaľ to vyzerá, že bojový štýl Noctisa bol priamo prevzatý z toho, akým spôsobom sa vysporiadava s nepriateľmi práve vo Final Fantasy XV. Kombinuje tak jeho štandardný boj s mečom s ikonickou technikou teleportovania a samozrejme mu nieje cudzie ani nejaké to používanie mágie, podobne ako tomu je vo FFXV. Vyzerá to tiež, že bude môcť používať niekoľko rôznych druhov zbraní.

Novinka je sprevádzaná trailerom, ktorý nám ukazuje postavu Noctisa priamo v akcii, ako môžete vidieť nižšie:

Už len podľa oficiálneho videa môžeme povedať, že fanúšikovia si na FFXV spomenú – a to nielen vďaka samotnej postave Noctisa. So sebou si totiž vezme aj niekoľko známych “oblečkov”, ako je kostým rybára alebo jeho kráľovske oblečenie, ktoré mal až po dosiahnutí staršieho veku počas vyvrcholenia celej hry. Medzi kostýmami nájdeme tiež varianty Choco-Mog a Assasin, ktoré boli vytvorené v priebehu niekoľkých zvláštnych udalostí pre FFXV.

Okrem samotnej postavy sa môžeme tešiť aj na novú bojovú arénu Hammerhead Service Station, pričom toto miesto bude celkom určite fanúšikom dobre známe kvôli krásnej postave Cindy.

Zdroj:cz.ign.com

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*