Svetelná show v podaní reproduktorov G560 od Logitechu

Čo by ste povedali na to, keby vaša repro sústava svietila rôznymi farbami? A ešte to kúsok vylepšíme tým, že svietiť bude synchronizovane s aktuálnym dianím na monitore.  S novinkou od firmy Logitech to možné je.

Reproduktory G560 od firmy Logitech môžu byť veľmi vhodným RGB doplnkom do vášho herného brlohu. Ide o prvý reproduktorový systém, ktorý disponuje technológiou Lightsync. Tá umožňuje zosynchronizovať osvetlenie so zvukom, aby sa v reálnom čase zhodovalo s akciou na obrazovke. Tieto svetelné efekty je možné prispôsobiť pomocou približne 16.8 miliónv farieb so štyrmi svetelnými zónami. Ak by niekoho omrzela táto svetelná show pri hrách, technológia je podporovaná aj vo videách a hudobných súboroch.

Spoločnosť Logitech sprístupnila softvér Lightsync SDK vývojárom hier na programovanie vlastných efektov. Momentálne existuje slušný počet hier, ktoré používajú vlastné svetelné efekty Lightsync. Tak napríklad GTA V, Battlefield 1, CS: GO, Fortnite, Tom Clancy’s: Divison a iné. Pre zaujímavosť, podporovaná je aj komunikačná aplikácia Discord.

Celý systém reproduktorov pozostáva z dvoch 2,5 palových satelitov a 6,5 palcového subwoofera. Logitech G560 by podľa spoločnosti mali poskytnúť výkon 120W RMS a špičkový výkon 240W. Pripojenie je už klasické, buď pomocou USB alebo Bluetooth a k dispozícii je aj 3,5 mm jack konektor pre slúchadlá.

Reproduktory je možné predobjednať za cenu 200$ s dostupnosťou v apríli.

Zdroj: www.pcgamer.com, www.logitech.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*