Do hry Heroes of the Storm mieri Mal’Ganis

Heroes of the Storm MOBA game

Špekulácie ohľadne nového charakteru sú už bezpredmetné. Prosím, privítajte dreadlorda menom Mal’Ganis.


Mal'Ganis Dreadlord

Pred časom sa na Twitter účte hry Heroes of the Storm objavila informácia, ktorá hovorila o novej postave. Všetky indície smerovali práve k známej postave z Warcraft 3. Fanúšikovia Mal’Ganisa, hlavného záporáka, ktorý v podstate môže za premenu Arthasa v Lich Kinga, môžu oslavovať.

Poďme sa teda pozrieť s akými schopnosťami bude Mal’Ganis trápiť svojich nepriateľov.

Vampiric Touch – pasívna schopnosť pomocou ktorej bude odčerpávať život nepriateľom. Väčšie percento získa od nepriateľských hrdinov.

Fell Claws – hlavná abilita rozdávajúca masívne poškodenie. Môže byť použitá trikrát po sebe, pričom posledný úder bude mať ohromnú silu.

Necrotic Embrace – plošný útok, ktorý navyše pridá hrdinovi zbroj.

Night Rush – útok, ktorý na malú chvíľu zvýši rýchlosť pohybu a Mal’Ganis pomocou neho uspáva nepriateľov v jeho dosahu.

Carrion Swarm – známa abilita dreadlordov. Je to prvý hrdinská schopnosť. Pokiaľ je roj netopierov aktívny, Mal’Ganis sa uzdravuje 100% z jeho útokov.

Dark Conversion – druhá „ultina“ hrdinu. Táto schopnosť bude strašiť každého nepriateľského hrdinu, pretože umožňuje prehodenie zdravia. Na príklade sa to vysvetlí najlepšie. Mal’Ganis disponuje 10% zdravia a nepriateľský hrdina má 80%. Za krátku chvíľu po zoslaní schopnosti to bude presne naopak a náš dreadlord nebude mať žiadny problém upratať nepriateľa z cesty.

Tak teda zostáva nám už len čakať na príchod novej postavy do hry Heroes of the Storm. Blizzard sa vyjadril tak, že si za Mal’Ganisa zahráme už čoskoro.

Zdroj: www.pcgamer.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*