728x90-brand-b1-sk-1489404215.jpg

ARIMANGAMING

To správne miesto pre hráča

Pozrite si trailer a gameplay videá k titulu God Eater 3

Dnes Bandai Namco usporiadalo podujatie God Eater 8th Anniversary Thanksgiving Day na svojom Future Research Institute v Tokyu. Bol odprezentovaný trailer k tretiemu pokračovaniu hry God Eater a taktiež si môžeme pozrieť nejaký ten gameplay.

Ako prvé boli odhalené platformy pre Japonsko a hru si tam užijú na PS4 a PC. Titul bude vydaný aj pre Severnú Ameriku a Európu, avšak tam sa možno dočkáme aj rozšírenej ponuky platforiem. Dátum vydania je zatiaľ neznámy.

Bandai Namco nám ponúka ako trailer, ktorý predstavuje novú postavu a príbeh, tak aj hrateľnú ukážku z hry. Záznam zobrazuje boj proti Aragami s menom Anubis a nové zbrane. Zbraň hlavného hrdinu je možné pretransformovať z dvojitého meča na dvojsečný halberd a aj na laserový lúč. Ako to vyzerá si môžete pozrieť vo videách na konci článku.

Ako zaujímavosť sa dozvedáme, že existuje neznámy jav, ktorý sa volá Ash Area, ktorá ničí všetko čo s ňou príde do kontaktu a mení to na Ashes. Príbeh hry je postavený okolo nového druhu God Eaterov, ktorí sa nazývajú Adaptive God Eaters, skratkou AGE. Nový charakter, ktorý sprevádza hrdinu je Hugo Pennyworth, mladý muž, ktorý sa spolu s hrdinom stal AGE. Vyrastali bok po boku a sú teda zohratou dvojicou, ktorá pomocou nových bojových mechaník prináša zaujímavé kombá na bojisko.

Snáď sa ďalšie informácie dozvieme už čoskoro. Zatiaľ si teda pozrite trailer a gameplay videá, ktoré predstavujú titul God Eater 3.

God Eater 3 trailer:

God Eater 3 gameplay #1:

God Eater 3 gameplay #2:

Zdroj: www.dualshockers.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial