Fortnite Battle Royale prichádza na mobilné zariadenia

Epic Games so svojou battle royale hrou Fortnite trafili klinec po hlavičke. Nedávno sa na internete objavila informácia, že Fortnite je najsledovanejšou hrou na Twitchi, kde predbehol aj samotný League of Legends. Autori sa preto rozhodli, že svoj titul dostanú aj na mobilné zariadenia.

Podľa vývojárov nebudeme o nič ochudobnení a pôjde o rovnaký zážitok ako na konzolách a PC. Konkrétnejšie informácie ohľadom hry zatiaľ nie sú, ale mali by sme sa ich dozvedieť už 12. marca. V tento dátum sa majitelia zariadení s iOS budú môcť zaregistrovať do Invite eventu. Používatelia systému Android si pravdepodobne počkajú až niekoľko mesiacov. Asi najbláznivejšie na všetkom je, že Epic Games plánujú prepojiť hráčov cez všetky platformy. Takže kľudne sa môže stať, že budete hrať na konzole proti ľuďom, ktorí to budú hrať zas na mobile.

Fortnite mobile game

Ak chcete vstúpiť do spomínaného iOs Invite eventu, uistite sa, že ste 12. marca registrovaný na oficiálnej webstránke Fortnitu. Budete potrebovať aj náležité vybavenie a to hlavne systém iOS 11 na zariadeniach iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2 a iPad 2017.

Fortnite iOS Invite Event

Prečítajte si čo chystá konkurencia tu.

Zdroj: www.dualshockers.com

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*