Far Cry 5 a jeho 11 minútový úvod do hry

Far Cry 5 je už za rohom a Ubisoft robí všetko preto, aby oslovil čo najviac hráčov. Dôkazom je aj video na konci článku, ktoré ponúka prvých 11 minút z hry.

Najväčšia pozornosť sa upriamila na skutočne zaujímavý príbeh. Fanatický kult vedený “Otcom” Josephom Seedom, ktorý má autoritatívnu kontrolu nad malým mestečkom v Montane. V priloženom videu môžeme vidieť 11 minút z hry Far Cry 5 a je to v podstate úvod do príbehu. Už z prvého pohľadu je vidieť, že autori si dali záležať na atmosfére celej hry. Stačí si vybaviť nejaké hororové filmy, ktoré ste videli, primiešať nejaký thriller a zlý pocit nenechá na seba dlho čakať. Vzrušujúcou scénou je najmä pokus o zatknutie “Otca”, ale veci sa pokašlú a máme problém.

Far Cry 5 Joseph Seed

Hoci je skoro celý úvod zložený z cutscén, môžeme si utvoriť obraz o tom, v akom duchu sa bude celá hra niesť. Práve tento úvod je aj štartérom kampane, ktorá by podla Ubisfotu mala zabrať niečo cez 25 hodín hracieho času. Keď si do toho zarátame množstvo vedľajšieho obsahu dostaneme poriadnu dávku gameplayu. Pre Gamespot sa nedávno vyjadril výkonný producent Dan Hay, kotrý povedal, že vo Far Cry 5 bude dostupný map editor. Pomocou neho si do hry budeme môcť vytvoriť nejaké módy a dokonca vraj aj niečo na štýl Battle Royale hier.

Far Cry 5 tu máme už 27. marca na PC a konzoly PS4 a Xbox One. Ubisoft už oznámil aj pripravený season pass, ktorý bude obsahovať zombie apokalypsu, vojnu vo Vietname a cestu na Mars.

11 minút z úvodu hry:

Pozrite si aj prezentáciu season passu do hry Far Cry 5 tu. 

Zdroj: www.gamespot.com

 

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*