Corsair pripravuje synchronizáciu RGB osvetlenia s Far Cry 5

Spoločnosť Corsair sa chystá oživiť svoje produkty s RGB podsvietením pomocou hry Far Cry 5.

Všetko by malo byť možné s pripravovaným softvérom, ktorý bude na to špeciálne navrhnutý. Ten by sa mal uvolniť spolu s titulom 27. marca. Zo začiatku bude softvér spolupracovať s RGB klávesnicami, myškami, slúchadlami, ventilátormi a PC skrinkami. Do budúcna Corsair plánuje ponuku rozšíriť aj na iné komponenty, avšak zatiaľ neboli bližšie špecifikované. Je dosť možné, že spoločnosť plánuje v dohľadnej dobe vydať zdroje a úložiská s RGB podsvietením.

Každopádne, čo sa týka súvislosti s Far Cry 5, osvetlenie sa bude dynamicky prispôsobovať rôznym interakciám v hre. Samotný Corsair hovorí o tom, že v hre bude viac ako 35 udalostí, ktoré budú mať priamy vplyv na zmenu a efekt osvetlenia. Či už pôjde o spozorovanie nepriateľom, boj o holý život, obyčajný rybolov alebo len prosté sledovanie okolia, všetko sa prejaví na spomínanom podsvietení.

Corsair navyše plánuje zdarma uvolniť kópie Far Cry 5 k nákupu vybraného sortimentu spoločnosti s RGB pri cene viac ako 150 dolárov z ich internetového obchodu. Platí to od 23. marca až do 20 apríla.

Prečítajte si o pripravovanom filme k Far Cry 5 tu.

Zdroj: www.pcgamer.com

 

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*