Call of Duty Black Ops 4 vychádza tento rok

Call of Duty Black Ops 4 titulka

Podľa viacerých zdrojov bude tohtoročným Call of Duty práve ďalšia časť zo série Black Ops.

Nie je to príliš veľké prekvapenie, nakoľko ide o úspešnú sériu. Aj samotný vývojár Treyarch potvrdil, že pracuje na ďalšej hre Call of Duty. Zatiaľ však Activision nič oficiálne nepotvrdil, ale je malý dôvod tomuto neveriť.

Call of Duty Black Ops 4 soldier

Špekuláciám ešte viac nahráva fotka Jamesa Hardena, hráča NBA. Ten totiž pred zápasom proti Oklahoma City Thunder nosil na hlave šiltovku, ktorá mala logo nového Call of Duty. Toto tvrdenie bolo aj potvrdené, čo si môžete prečítať tu. Je zaujímavé, že tvorcovia sa rozhodli používať formát označenia IIII, ktorý skôr vidíme na hodinách. Rímske označenie IV je už asi veľký mainstream a Treyarch sa rozhodli ísť vlastnou cestou, čo samozrejme kvitujeme.

James Harden COD Black Ops 4

Ak sa pozrieme spätne, Activision má vo zvyku predstavovať svoje nové hry v apríli alebo máji. Aj keď ju Harden už tak trochu odprezentoval, na oficiálne vyjadrenie si ešte budeme musieť počkať.

Treyarch je tiež autorom obľúbeného režimu Zombies, takže sa dá predpokladať, že ho v aktualizovanej verzii nájdeme aj v Black Ops 4. Keďže bol Black Ops 3 vydaný koncom roku 2015, dalo sa už očakávať, že sa dočkáme ďalšej hry. Napriek tomu je Black Ops 3 stále veľmi populárny a autori 5. marca vypustili update s novou mapou a režimom hry.

Zdroj: www.gamespot.com

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*