Nový Assassin’s Creed údajne v starovekom Grécku

Assassin's Creed logo

Ďalšia časť titulu Assassin’s Creed je už podľa všetkého vo vývoji a prvýkrát sa prenesieme do starovekého Grécka.

Vyzerá to tak, že po internete koluje niekoľko zvestí, ktoré sa zhodujú na novom prostredí hry. Podľa všetkého pôjde o Grécko z čias dávno minulých a tento diel by mal byť uvoľnený v roku 2019. Už tradične si ho zahráme na PC a konzolách PS4 a Xbox One.

Tieto správy prichádzajú prostredníctvom Liama Robertsona. Ten je známy svojou prácou na Unseen64, kde odhaľuje zrušené alebo stratené hry. Jeho prognózy ohľadne nových hier väčšinou vychádzajú. Ako sám uvideol, jeden jeho blízky zdroj mu poskytol niekoľko informácií ohľadne Assassin’s Creed: Origins, ešte pred vydaním. Na stránke Comicbook.com Robertson píše práve o novom Assassinovi a cituje niekoľko zdrojov, ktoré sú spojené s Ubisoftom.

Assassin's Creed Origins Egypt

Nový diel je údajne vo výrobe už od minulého roku. Názov zatiaľ nie je celkom jasný, ale pôvodné kódové meno bolo Empire. Nevieme nič ani o časovom období, aj keď niektoré historické obdobia Grécka (bronzové, hermické, byzantské), môžu do hry priniesť zaujímavé pozadia príbehu. Rozsah hry bude pravdepodobne znamenať, že hra nepoputuje na konzolu Nintendo Switch.

Všetko sú to zatiaľ len dohady a špekulácie, takže je ich potrebné brať s nadhľadom. Na druhej strane v Ubisofte nemajú dôvod hru nezasadiť práve do Grécka, keďže to už plánovali pri poslednom Origins. Budeme si samozrejme musieť počkať na oficiálne vyjadrenie spoločnosti. Dovtedy budeme starostlivo sledovať dianie okolo nového Assassin’s Creed.

Zdroj: www.vg247.com

Ak sa článok páčil, podpor ho:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*